دکستر و بِرِدی یاگر (Dexter & Birdie Yager)

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال ۱۹۵۷، یاگر پیوسته مشاغل فروشندگی را در پیش گرفت. او ابزار اتومبیل های فورد و باشگاه آبجو یوتیکا را به فروش می رساند.

دکستر یاگر کار خود را در شهر کوچک رم, در نیویورک، به عنوان یک فروشنده آبجو شروع کرد. بسیاری از مردم در آن شهر ورشکسته شده بودند, و به صورت پرداخت های چک به چک زندگی خود را سپری می کردند، و هیچ امیدی برای کسب درآمد جهت زندگی عادی خود را نداشتند. یاگر می گوید از همان روزهای اول زندگی، “ما کسی را که تا به حال رویاهای بزرگ داشته باشد و یا دست کم حتی در مورد آنها صحبت کند، را در آنجا نمی شناختیم.” دکستر ۹۵ دلار به عنوان یک فروشنده خودرو و نماینده کارخانه آبجو سازی درآمد داشت، در حالی که بِرِدی مشغول به کار به عنوان یک اپراتور کلید پانچ در پایگاه نیروی هوایی محلی بود.

هنگامی که یکی از آشنایان او، اَموِی را در سال ۱۹۶۴ پیشنهاد داد، یاگر سریع آن را پذیرفت. “اَموِی بالاترین اولویت من شد،” او یک بار گفت. من با آن کار در هفت روز هفته، خوردم، خوابیدم و نفس کشیدم.”

دکستر یاگر بعنوان افسانه ی اَموِی و یا پدربزرگ بازاریابی شبکه ای شناخته شده است. دکستر موفقترین سازمان ام ال ام در تاریخ اَموِی را ساخته است. دکستر و بردی یاگر کامیابی خودشان را برای ایجاد فرصت های شگرف انگیز که هیچ گاه در هرشرایط دیگری امکان پذیر نبود، استفاده کردند. مهربانی و لطف آنها شامل اهدا به بسیاری از خیریه ها می شود.(همچون baptist children homes, easter seals, the ebenzer orphanage of africa و بسیاری دیگر)

به هیچ کس اجازه ندهید که رویای شما را بدزدند.      

هنگامی که از دکستر و بردی درمورد بزرگترین عوامل موفقیت آنها سوال شد، آنها همیشه و به سرعت بر اهمیت شناخت اینکه رویای شما چیست، و اینکه هرگز اجازه ندهید که رویاهایتان از بین رود، تاکید کردند.

دکستر می گوید:”رویای بزرگ داشته باشید و اجازه ندهید که کسی آن را بدزدد”. “و تنها در مورد افراد موفق مطالعه نکنید. با افراد موجود در اطراف خود که بیشتر آنها را تحسین می کنید، ارتباط برقرار کنید.

دکستر و بردی تاکید می کنند که قسمت اعظمی از آنچه که رویاها را به واقعیت تبدیل می کند، تعهد همیشگی است. بردی می گوید “ما بسیار سخت کار کردیم، ما تمام سعی و تلاش خود را کردیم تا به آخرین حدی که میتوانستیم، هوشمند باشیم، و درست هر آنچه را که در آن زمان باید انجام می دادیم را دادیم”.

بخشی از این تعهدات، نشان دادن آنچه که برای دیگران امکان پذیر است، می باشد. دکستر می گوید: “شما باید مجموعه مثالهایی را ایجاد کنید و برای دیگران، خود یک تمثیل باشید”. “افراد برنامه های خاصی را پیروی نمی کنند، آنها مردم را دنبال می کنند. باید دقت کنید که چقدر می توانید پیش روید به منظور اینکه به دیگران نشان دهید که تا چه حد آنها هم می توانند پیش روند. لیدر کسی است که راه را می شناسد، راه را درپیش میگیرد و آن راه را نشان می دهد.”

دکستر می گوید: “هرکسی به رویایی نیاز دارد”.

بردی می افزاید: “و هرکسی به کسی نیاز دارد که آنها را دوست بدارد”.

با آمدن از جایی که ما پیش از این بودیم، هیچ راهی برای تصورهرچیزی که نزدیک به آنچه که ما امروز داریم، وجود نداشت. – “بردی”

رهبران واقعی، درست همان مردم عادی همراه با رویاهای فوق العاده، تصمیم مناسب و نظم و قوانین هستند. – “دکستر”

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. کادرهای اجباری با مشخص شده‌اند

19 + سیزده =