۵ راه عملی برای افزایش اعتماد به نفس

موفقیت در فروش مستقيم:

۵ راهنمایی برای افزایش اعتماد به نفس خود

جرالدین آکینو بیش از ۲۰ سال تجربه در تمام زمینه های فروش مستقیم، از زمینه نماینده تا زمینه اجرایی شرکت ها دارد. او شهرت خود را با مربیگری و توسعه و پیشرفت رهبران جهت واقعیت بخشیدن به اهداف و رویاهای خود بوجود آورده است. او در حال حاضر رئیس بخش عملیاتی در شرکت آموزش کارآفرینی جهانی است و مقاله کوتاه و مفید زیر از اوست.

 

 

اعتماد به نفس کلید موفقیت در بسیاری از کارهایی ست که ما انجام می دهیم، از جمله ساخت یک کسب و کار فروش مستقیم پررونق. خبر خوب این است که با استفاده از چند راهنمایی مفید، شما می توانید اعتماد به نفس شخصی خود را به آرزو تبدیل کنید. آنها برای هرکسی بسیار خوب کار می کند.

شما تنها نیستید اگر اعتماد به نفس بطور طبیعی برای شما بوجود نمی آید، همانطور که کمی از آن ها با یک اعتقاد شخصی بوجود می آید. این ممکن است افول و غروب هایی در طول زندگی داشته باشد، و حتی رهبران بلند مرتبه نیز آن را طی روزهایی”خاموش” کردند. همچنین گفته شده است که یکی از بزرگترین موانع موفقیت زنان در فروش مستقیم “عدم اعتماد به نفس” میباشد، با وجود فاصله اعتماد به نفس جنسی گزارش شده، زنان در شک داشتن به خود امتیاز انحصاری ندارند. همه ی ما اوقاتی را داشتیم که اعتماد به نفس مان ضربه ای بهمان زد.

 

 

 

اینجا چند نکته تقویت اعتماد به نفس برای قدرت دادن به شما برای موفقیت وجود دارد:

۱ لباس ویژه ای برای موفقیت بپوشید

لباس ویژه پوشیدن برای موفقیت ممکن است کمی آشکار  به نظر رسد، اما این بسیار فراتر از فقط پوشیدن لباس های هوشمند به یک تصور خوب است. مرتب بودن و حرفه ای بنظر رسیدن نه تنها باعث می شود که شما با اعتماد به نفس بیشتری مشاهده و احساس شوید، بلکه مطالعات نشان می دهد که در واقع شما ممکن است موفق تر هم باشید. با این حال، تحقیقات اخیر جالب توجه دریافته است که رنگ لباسی که شما انتخاب می کنید نیز می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و درک و دریافت شما را تحت تاثیر قرار دهد. با رنگ سیاه اعتماد به نفس خود را بالا برید و قرمز به عنوان رتبه دوم بالا بردن اعتماد به نفس استفاده کنید. در واقع اهمیت برای پوشیدن رنگ قرمز بسیار فزونی یافته است، همانطور که در فرهنگ چینی، این رنگ ثروت و شادی و آینده ی خوب را به همراه دارد و نشانه گر است. چه راهی بهتر برای افزایش اعتماد به نفس شما وجود دارد!؟

 

 

۲ احساس قدرت داشتن و قدرتمندانه رفتار کردن

 

 

در حالی که نوع پوشش تا قسمتی اعتماد به نفس شما را می تواند افزایش دهد، حتی تا حدی که نوع پوشش شما بعنوان یک ابر قهرمان می تواند باعث شود که شما خود را شکست ناپذیر احساس کنید. بطور قهرمانانه رفتار کردن و ژست گرفتن هم می تواند تاثیر مشابه داشته باشد و می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. با فرض ” قدرت رفتار و مطرح شدن” ، طرز ایستادن درست، بالا نگه داشتن سر خود و قرار دادن دست خود را بر روی کمر خود مانند یک ابرقهرمان، برای کمتر از دو دقیقه، شما می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و میزان استرس خود را کاهش دهید.

 

 

 

 

۳ معجزه لبخند

“گاهی شادی شما منبع خود لبخند است اما گاهی اوقات لبخند شما می تواند منبع شادی شما باشد.” – استاد ذن سایگون

معجزه لبخند نمی تواند دست کم گرفته شود. در آن روزها هنگامی که اعتماد به نفس از شما اجتباب می ورزد، خود را با لبخند رنگ کنید. کسانی هستند که حتی یک لبخند الکی را انجام می دهند و این احساس باعث می شود تا اعتماد به نفس شما افزایش یابد. لبخند نه تنها آثار شگفتی برای شما خواهد داشت، بلکه بطور مثبت حتی کسانی را هم که در اطراف شما هستند را تحت تاثیر قرار می دهد. در واقع، این یکی از ابزارهایی است که هیچ فروشنده ی مستقیم نباید بدون آن باشد. من می دانم آن حتما به من کمک می کند! نه تنها عمل فیزیکی خندیدن، احساس خوب اندورفین را به سیستم شما منتشر می کند، بلکه گزارش های تحقیقات نیز نشان می دهد که شما ممکن است بیش از حد خوش برخوردتر و قابل اعتماد تر بنظر برسید.

 

۴ تجسم کنید و عملكرد داشته باشید

یکی دیگر از رموز و سلاح قدرتمند در تقویت اعتماد به نفس شما مجسم سازی این است که شما در حال حاضر به موفقیت دست پیدا کردید. هر جنبه ای از آن ارائه مهم، به فکر پراسپکت بعدی خود بودن، و یا چشم انداز آینده یا جلسه ای به عنوان خروش موفقیت را تجسم سازی کنید. شما آن را به میخ کرده اید و همه افراد تحت تاثیر قرار گرفته اند! این می تواند به عنوان بخشی از ابزار شما برای پرزنت، آماده سازی همراه با تمرین و تمرین و تمرین بیشتر، مورد استفاده قرار گیرد. هنگامی که شما افراد تیم و غرش اعتماد به نفس خود را میشناسید. در واقع، برخی می گویند آن کمک می کند تا تجسم کنید که چگونه یک مدل موفقیت آمیز از انتخاب شما ممکن است رفتار کند و شما به یک فرد با اعتماد به نفس بالا تبدیل می شوید.

 

 

۵ – به خاطر بیاورید که چقدر شما عظیم و بزرگ هستید

 

اگر شما هنوز از بحران کمبود اعتماد به نفس درد و رنج می برید، شانس های خیلی بهتری که شما فکر می کنید، وجود دارد. بنابراین یادآوری اینکه شما چگونه بزرگ شده اید، ایده بسیار خوبی است. تمرین و تکرار، تصدیق و تایید، خود می تواند آرامش خاصی به شما دهد، و اعتماد به نفس و عملکرد شما را تقویت و بهبود دهد. بنابراین ممکن است آن را برای ورود به موفقیت های خود و حفظ و یادآوری به خود از همه اینها، برایتان مفیدتر واقع شود. شما حتی می توانید یک فهرست بالغ بر ۱۰ پیروزی و موفقیت خود ایجاد کنید و آن را روی یخچال نصب کنید! در نهایت، فقط برای سنجش درست، به پروفایل شبکه اجتماعی خود را نگاه بیندازید، و به طور مثال همانطور که روابط عمومی را نکته مثبت خود میخوانید، به شگفتی اعتماد به نفس بالای خود پی میبرید.

 

 

 

بنابراین، برای آن زمانهایی که کلید موفقیت کسب و کار شما در پیدا کردن اعتماد به نفسی است که شما را رهایی می بخشد، تلاش برای این نکات بالا را در نظر داشته باشید. همه ما گاهی نیاز به تقویت و بهبود خود داریم!

Be Superstar

@mlmbazaar

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. کادرهای اجباری با مشخص شده‌اند