سالگرد انجمن حرفه ای های نتورک مارکتینگ (ANMP)

آیا یک نتورک مارکتر حرفه ای هستید؟

معرفی انجمن حرفه ای های نتورک مارکتینگ (ANMP)

تاپ لیدرها، شرکت ها، مربیان، سازمانها و کل جامعه نتورک مارکتینگ حول یک هسته باوری مرکزی گرد هم جمع شده اند: ((قدرت از اتحاد سرچشمه میگیرد.)) امروز “انجمن حرفه ای های نتورک مارکتینگ” (ANMP) حرفه ای های کل دنیا را دور هم جمع کرده است. توزیع کننده ها، مالکین و مدیران اجرایی شرکتها و همینطور دیگر همکاران استراتژیک و ارئه دهدندگان خدمات، تا استاندارهای حرفه ای گری را با فراهم کردن منابع و آموزش، و تقویت دید عمومی نسبت به نتورک مارکتینگ و مدل بیزینسی فروش مستقیم، بالا ببرد.

ANMP یک سازمان مردمی واقعی است. از تاسیس اصلیش در سال ۲۰۰۴ تا ANMP توسعه یافته سال ۲۰۱۷، انجمن نتورک مارکتینگ توسط مشتاق ترین حامیان نتورک مارکتینگ حال حاضر در زمان ما رهبری می شود.

با توجه به تغییر سریع اقتصاد جهانی، هیئت رئیسه ANMP تصویر معاصر، جدید، جذاب و برجسته ای ساخته اند. امروز ما بیشتر از همیشه آماده رشد بین المللی بی سابقه هستیم.

به اضافه هیئت رئیسه کنونی مان، حامیان برجسته نتورک مارکتینگ از سراسر دنیا، برای حمایت از ANMP و رشد ادامه دارش، قدم جلو گذاشته اند.

پاول زین پیلزر در نتورینگ تایمز گفت:

چیزی که اقتصاد ما کم دارد، آموزش متد های جدید و راههای بهتر برای انجام بیزینس است. چه کسی جای خالی را پر میکند؟ فقط نتورک مارکتینگ است که برای روبرو شدن با این چالش که پیش قدم شده است؛ و این چالش نیاز به ساختن افرادی است که مهارت، دانش، ارتباطات یا هر چیزی را که برای موفق شدن در اقتصاد امروز به آن نیاز دارند را ندارند، می باشد.

نتورک مارکتینگ کلید حل یکی از بزرگترین مشکلات جهانی یعنی آموزش قشر بیکار است چون این تنها مدلی است که از طریق آموزش مهارت های جدید به افراد، از لحاظ اقتصادی موفق است و به آنها کمک میکند تا در این دنیای متغیر، موفق شوند.

 

دکتر ویجی اسواران، یک اقتصاددان و تاجر شناخته شده بین المللی در نتورکینگ تایمز گفت:

با وجود هفت میلیون آدم روی کره زمین، با احتساب یک سوم آن به عنوان قشری که به سن کار رسیده اند، امکان نداره که تمام صنایعی که اکنون در دنیا وجود دارند –مثل صنعت معدن، تولید، و غیره- بتوانند برای ۲ میلیارد نفر ایجاد اشتغال کنند. هر چه قدر از لحاظ تکنولوژیکی پیشرفته تر میشویم، از اقتصاد کارگری هم فاصله میگیرید….

امکان نداره که بیزینس سنتی بتواند این جای خالی را پر کند. همانطور که انسانهای بیشتری تحصیل کرده تر و قابل کار کردن بیشتر می شوند، کارهای کمتر و کمتری باقی می مانند. ده سال دیگر، حداقل ۴ میلیارد نفر درخواست کار خواهند داشت. و قطعا هیچ چیز به جز نتورک مارکتینگ نمیتواند این خلا را پر کند.

 

 

۲۰۱۷: سیزدهمین مجمع بین المللی سالانه ANMP

مجمع ANMP اولین رویداد عمومی بود که توانست برای کل حرفه نتورک مارکتینگ، محیطی منحصر به فرد خلق کند. همانطور که هر سال به عنوان ارزش شماره ۱ رده بندی شد، این رویداد آموزشی سالانه برای درآمدزایان ارشد(top earners)، ستاره های در حال ظهور، و تازه واردها به شما کمک میکند تا مهارت هایتان را صیقل دهید، تفکراتتان را بالا ببرید و در سال ۲۰۱۷ و سالهای بعد از آن به موفقیت زیاد دست یابید.

انجمن حرفه ای های نتورک مارکتینگ، بهترین بهترینها را با درآمد بیش از ۵۰ میلیون دلار در سال، لیدرهایی که دنیا آنها را میشناسند، مربی میلیونرها، اعضای متخصص پنل و توزیع کنندگان فوق ماهر، دور هم جمع کرده تا بهترین منفعت را بیشتر از هر رویداد دیگری در تاریخ از این کار ببرد.

درآمدی که منحصرا از این مجموعه در حد جهانی تولید می شود، در حال حاضر چیزی در حدود یک میلیارد دلار است!

 

آنچه شرکت کنندگان از همه بیشتر دوست داشتند:

خیلی جالبه که همه این مردم خیلی موفق هستند و بیشتر از تصور من درآمد به دست آورده اند؛ اما متوجه شده ام که من میتوانم با آن ارتباط برقرار کنم، چون وقتی شروع کردن همانند “من” ها بودند. اگر من هم همانطور که آنها یاد گرفتند و عمل کردند، یاد بگیرم و عمل کنم، حالا من هم میدانم که میتوانم به آن مرحله برسم.

این بزرگترین و محکم ترین سیاهه سخنرانی حرفه ما بوده است! تمام سخنرانان A-Game شان را با خودشان آورده بودند و دقیقا راجع به همان چیزی صحبت کردند که من نیاز داشتم آن را بشنوم و یاد بگیرم.

من توانستم با آدمهای خیلی ارشد این حرفه و نویسندگان و افرادی که فقط میتوانستم راجع بهشان مطلب بخوانم، شانه به شانه شوم. شب اول توانستم با سارا رابینز سر یک میز شام بخورم. روز بعد با ارین وودوارد نهار بخورم! اولش مضطرب بودم، اما اونها به من آرامش دادند و ما گفت و گوهای فوق العاده ای داشتیم که واقعا ذهن من را باز کرد…. .

 

روح خدمات دهی: کمک به حرفه

سخنرانان، روسا و ارشدهای ANMP حقوق نمی گیرند، آنها فقط زمانشان، منابعشان و استعدادهایشان را اهدا می کنند. چرا این کار را میکنند؟ پاسخی که بیشتر میشنویم این است:

میخواهم آنچه که برای من خیلی خوب بود را به این حرفه بازگردانم. میخواهم این مجمع و انجمن نتورک مارکتینگ را حمایت کنم. وقتی همه دست به دست بدهیم، همه برنده میشوند.

بسیاری از شرکت کنندگان در انجمن نتورک مارکتینگ، رهبری خدمتگذارانه سخنرانان را متوجه شده و از تجربه به اشتراک گذاشته شده بسیار قدردانی کردند:

من عاشق این هستم که اینقدر سخنرانان روح سخاوتمندانه ای دارند. در واقع آنها پول خودشان را خرج رسیدگی میکنند – پول هتل، بلیط هواپیما و حتی بلیط انجمن را همانطور که من هم اینکار را میکنم، خودشان میپردازند. در راس تمام اینها، آنها خیلی در دسترس هستند و با بقیه ما در حال یادگیری هستند. افراد ارشد کنار ما می نشینند و آنها هم نُت برمیدارند!

 

ANMP: حقایق زنده وسریع

ANMP، یک سازمان بدون نفع و یک مجمع ۱۰ ساله کسب و کار برای کل حرفه ماست.

افراد کلیدی: از توزیع کنندگانی که میخواهند به توزیع کنندگان دیگر کمک کنند سرچشمه میگیرند.

سطوح متفاوت عضویت و همکاری: عضو، اسپانسر، سخنران، مشاور و غیره.

هر حرفه بزرگ، دارای یک انجمن بزرگ است. و حرفه ما دارای انجمن نتورک مارکتینگ است.

 

قدرت از اتحاد می آید و نشات میگیرد

در اعداد قدرت وجود دارد! نقش ANMP بالا بردن، آموزش دادن، حمایت کردن و توسعه آگاهی و قبول عمومی کل حرفه نتورک مارکتینگ هست. همه میتوانند بدون توجه به اینکه شرکتهای بزرگ، زمینه کاری، حامی، رسانه، تازه تاسیس یا قدیمی هستند و اینکه میخواهند به استانداردهای بالا در این حرفه برسند یا نه و آیا به آموزش متعهد اند یا نه، شرکت کنند. چون ما بستری فراهم کرده ایم که به طور قوی اظهار داریم (مخصوصا در مجمع سالانه مان) که ANMP سیاست بدون فروش، بدون اسپانسر و بدون استخدام دارد تا اطمینان دهد که محیطی امن برای آموزش همگان فراهم کرده است.

اکنون در نقطه ای هستیم که مالکین شرکت در حال توسعه انجمن نتورک مارکتینگ حرفه ای ANMP به تمام زمینه های سازمانی هستند.

انرژی مردمی و اتمسفر این آخر هفته، در حال سم زدایی است: وقتی در سالن مجمع هستید، و در همهمه مکالمات، هیجانات و بهترین آموزش غوطه ور هستید،  شاید برای نخستین بار الهام گرفته و به یک نتورک مارکتر حرفه ای بودن افتخار کنید! متوجه می شوید که در میان بهترین بهترینهای این حرفه هستید و ما واقعا به موفقیت یکدیگر اهمیت میدهیم و هدف مشترکی را دنبال می کنیم که ما “راه بهتری” داریم و قدرت ما از اتحادمان سرچشمه میگیرد.

 

منبع: http://networkingtimes.com/blog/2017/05/30/are-you-a-network-marketing-professional

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. کادرهای اجباری با مشخص شده‌اند

20 − یک =