ام ال ام بازار، بازار محصولات دانلودی تخصصی برای بازاریابان شبکه ای می باشد؛ طرح اولیه این وبسایت از اواخر سال ۹۴ پایه ریزی شد و بالاخره فعالیت رسمی ام ال ام بازار از مهر ماه سال ۱۳۹۵ آغاز شد. حوزۀ فعالیت ام ال بازار، ارائه خدمات و محصولات در حوزه ی بازاریابی شبکه ای، موفقیت، انگیزشی و رشد شخصی می باشد که بر روی وب سایت www.mlmbazaar.ir  قرار دارد. در حال حاضر تمرکز اصلی تیم ما بر روی ترجمه و زیرنویس کردن ویدیوهای به روز و تخصصی بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) با کیفیت بالا از بزرگترین و برجسته ترین اساتید این تجارت در دنیاست که پس از ثبت نام و ثبت سفارش در سایت به صورت دانلودی در محیط کاربری (پروفایل) شما دوستان قرار می گیرد.
باتوجه به اینکه در کشور ما، بازاریابی شبکه ای کسب و کاری نوپا و جدید است، تاکنون مرجع و منبع کاربردی کامل و موثق جهت بدست آوردن اطلاعات و آموزش های به روز و مفید برای افراد فعال در این حرفه وجود نداشته؛ به همین علت چون این خلا بزرگ برای بازاریابان شبکه ای عزیز در کشورمان حس میشد، درصدد برآمدیم که وارد کار شویم و ام ال ام بازار، اولین مرجع ویدیوها و مقالات بازاریابی شبکه ای و موفقیت را راه اندازی کنیم.
ام ال ام بازار با استفاده از قدرت کار تیمی، در حوزه ارائه خدمات و آموزش صحیح فرهنگ و فعالیت بازاریابی شبکه ای، می خواهد روشی را رواج دهد که از یک سو برای رشد شخصی و انگیزه بخشی بازاریابان شبکه ای مفید باشد، و از سوی دیگر برای کار تیمی و ساخت سازمان به روش صحیح و تکثیر درست، بازدهی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن تمام نتورکرها در هر مرحله کاری خود، به طور عملی بهره مند می شوند و می تواند تاثیر قابل توجهی بر رشد تجارت شما عزیزان داشته باشد.
تیم ما از متخصیص جوان، پرانرژی و باانگیزه که در حوزه های مختلف از جمله  IT، تجارت الکترونیک، طراحی و برنامه نویسی سایت و مترجمی زبان انگیسی و… شکل گرفته است.
امید داریم قدمی بزرگ برای رشد کسب و کار زیبا و پرمهر بازاریابی شبکه ای برداریم و برای شما عزیزان محصولات مفیدی جهت استفاده عملی تولید نماییم.